Srednja škola Josipa Kozarca Đurđenovac

Izvanučionička nastava je oblik nastave koji podrazumijeva ostvarivanje planiranih programskih sadržaja izvan školske ustanove. U izvanučioničku nastavu spadaju: školski izleti, školske ekskurzije, terenska nastava i škola u prirodi. Izvanučionička nastava planira se godišnjim planom i programom rada školske ustanove i/ili školskim kurikulumom za svaki razred/razredni odjel/odgojno-obrazovnu skupinu.

Plan realizacije izvnaučioničke nastave Srednje škole Josipa Kozarca prema Godišnjem plani i programu i Kurikulumuu možete pogledati u prilogu. Opise izvanučioničke nastave koje Sš Josipa Kozarca planira za tekuću školsku godinu možete pogledati u dokumentu Školski kurikul koji se nalazi u rubrici Dokumenti škole, a Pravilnik o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole u rubrici Zakoni i propisi.

Slikovni rezultat za DRŽAVNA MATURA

ŠKOLSKA RADIONICA

UČENIČKA ZADRUGA "SOVA"

« Listopad 2018 »

TOPLI OBROK
Smatrate li da je potrebno uvesti topli obrok i za učenike srednjih škola?

VREMENIK

NE GOVORU MRŽNJE NA INTERNETU

Dislajkam mržnju - ne govoru mržnje na internetu

> Izvanučionička nastava