preskoči na sadržaj
Kutak za roditelje

TERMINI INFORMATIVNIH INDIVIDUALNIH RAZGOVORA 2023./2024.

Smjena: trogodišnja zanimanja ujutro,

četverogodišnja popodne

 

Ime i prezime nastavnika

Dan

Vrijeme

  1.  

Lana Bogojević

Utorak

13:30-14:15

  1.  

Josip Brodar

 

 

  1.  

Nikolina Daka

Utorak

11:35-12:20

  1.  

Mario Dudjak

Srijeda

16:00-16:45

  1.  

Sandra Dundović

Utorak

9:45-10:30

  1.  

Snježana Gretić

Petak

10:30-10:45

  1.  

Antun Hudovernik

 

 

  1.  

Sanja Medenica

Četvrtak

14:20-15:05

  1.  

Stjepan Ostroški

Petak

10:45-11:30

  1.  

Goran Pavlić

Ponedjeljak

8:00-8:30

  1.  

Kristijan Pavlić

Četvrtak

13:30-14:00

  1.  

Tomislav Peček

Utorak

13:10-13:30

  1.  

Josip Prpić

Petak

12:25-13:10

  1.  

Livija Laura Purgar

 

 

  1.  

Zrinka Ranogajec

Ponedjeljak

14:20-15:05

  1.  

Mirela Rastija

Ponedjeljak

16:55-17:40

  1.  

Ivana Talan

Petak

9:45-10:30

  1.  

Vanesa Topalović

Četvrtak

16:00-16:30

  1.  

Vesna Turković

Srijeda

13:30-10:45

  1.  

Damir Vanek

 

 

  1.  

Marija Wolf Drozdek

Srijeda

16:30-16:55

  1.  

Elena Kljajić - Lončarević

Srijeda

9:45 - 10:30

 
 

Smjena: četverogodišnja zanimanja ujutro,

trogodišnja popodne

 

 

Ime i prezime nastavnika

Dan

Vrijeme

  1.  

Lana Bogojević

Četvrtak

8:55-9:40

  1.  

Josip Brodar

Ponedjeljak

12:25-13:10

  1.  

Nikolina Daka

Utorak

16:55-17:40

  1.  

Mario Dudjak

Srijeda

9:45-10:30

  1.  

Sandra Dundović

Utorak

16:10 – 16:55

  1.  

Snježana Gretić

Petak

10:30-10:45

  1.  

Antun Hudovernik

 

 

  1.  

Sanja Medenica

Četvrtak

11:35-12:20

  1.  

Stjepan Ostroški

Srijeda

15:10-15:55

  1.  

Goran Pavlić

 

 

  1.  

Kristijan Pavlić

Četvrtak

13:30-14:00

  1.  

Tomislav Peček

Utorak

10:30-10:45

  1.  

Josip Prpić

Petak

12:25-13:10

  1.  

Livija Laura Purgar

 

 

  1.  

Zrinka Ranogajec

Ponedjeljak

11:35-12:20

  1.  

Mirela Rastija

Ponedjeljak

8:55-9:40

  1.  

Ivana Talan

Utorak

10:45-11:30

  1.  

Vanesa Topalović

Četvrtak

9:45-10:30

  1.  

Vesna Turković

Utorak

16:00-16:15

  1.  

Damir Vanek

 

 

  1.  

Marija Wolf Drozdek

Srijeda

9:45-10:15

  1.  

Elena Kljajić - Lončarević

Srijeda

9:45 - 10:30

 
Tražilica



Korisni linkovi
Informativni mediji

Kulturna događanja

Referentne instituci...

Škola


Kalendar
« Svibanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Državna matura

Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 10. 2017.

Ukupno: 56099

ŠKOLSKA RADIONICA

 


VREMENIK




preskoči na navigaciju